تيتر اخبار
  • 1402/11/17 - 17:25
  • - تعداد بازدید: 155
  • - تعداد بازدیدکننده: 153
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /ZJVd
با حضور سرپرست معاونت فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران صورت گرفت؛

بهره برداری از 4 واحد کارگاهی و آغاز عملیات اجرایی خطوط انتقال و شبکه توزیع آب و برق در شهرک صنعتی شماره 2 کرمان به مناسبت دهه مبارک فجر

همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر و با حضور سرپرست معاونت فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران چند پروژه زیرساختی و عمرانی در شهرک صنعتی شماره 2 کرمان مورد بهره برداری و کلنگ زنی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، "روح اله ابراهیمی" روز سه شنبه و در جریان سفر به استان کرمان که در ششمین روز از دهه مبارک فجر صورت گرفت، 4 واحد کارگاهی را در شهرک صنعتی شماره دو کرمان با اعتباری نزدیک به 7 میلیارد تومان مورد افتتاح و بهره برداری قرار داد.

وی همچنین در آیین آغاز  عملیات اجرایی خط انتقال و شبکه توزیع آب به ارزش 5 میلیارد تومان در این شهرک صنعتی حضور یافت و کلنگ این پروژه زیرساختی را به زمین زد.

سرپرست معاونت فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، همچنین عملیات اجرایی خط انتقال و شبکه توزیع برق شهرک صنعتی شماره دو کرمان با اعتباری به ارزش 23 میلیارد تومان را آغاز کرد.

رونمایی و بهره برداری از تجهیزات مدول دوم تصفیه خانه شهرک صنعتی 2 کرمان به ارزش 42 میلیارد تومان از دیگر برنامه های سفر ابراهیمی به استان کرمان بود.

وی همچنین از پروژه آبرسانی به شهرک صنعتی شماره 4 کرمان به ارزش 3 میلیارد تومان بازدید به عمل آورد و در جریان روند تکمیل این پروژه زیرساختی قرار گرفت.

این پروژه در حومه شهر کرمان و فاصله 140 کیلومتری آن قرار دارد.

سرپرست معاونت فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران همچنین در سفر به کرمان با حضور در گلزار شهدای این شهر، به مقام شامخ شهدا به ویژه سرلشکر شهید حاج قاسم سلیمانی ادای احترام کرد.

  • گروه خبری : سرخط خبرها,گروه اخبار مهم,گروه سایر اخبار,اخبار مدیران,کرمان
  • کد خبر : 24552
کلمات کلیدی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
تنظیمات قالب