تيتر اخبار
  • 1403/03/12 - 17:01
  • - تعداد بازدید: 91
  • - تعداد بازدیدکننده: 89
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /ZaWe
معاون وزیر صمت و رئیس ستاد بزرگداشت دهه تولید و تجارت پیشنهاد کرد:

تدوین برنامه‌های اجرایی ویژه روزهای دهه تولید و تجارت

معاون وزیر صمت و رئیس ستاد بزرگداشت دهه تولید و تجارت پیشنهاد کرد: هر روز دهه تولید و تجارت به یک عنوان نامگذاری شده است و برای هر روز متناسب با عنوان انتخابی، شرایط زمانی و مناسبت های کشور برنامه اجرایی پیشنهاد و تدوین شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، "فرشاد مقیمی" در نشست هماهنگی بزرگداشت دهه تولید و تجارت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رئیس جمهور شهید و شهدای خدمت به تبیین مهم‌ترین اقدامات انجام شده در حوزه تدوین بسته مشوق‌های صنعتی و معدنی ویژه دهه تولید و تجارت و روز ملی صنعت و معدن پرداخت.

 وی، تصریح کرد: برگزاری باشکوه مراسمات این دهه از یکم تا دهم تیرماه در سطح ملی و استانی به عنوان یک اولویت در دستور کار است که در این مسیر از تمامی ظرفیت‌های موجود استفاده خواهیم کرد.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، یادآور شد: ۱۰ تیرماه مقارن با چهلمین روز درگذشت شهدای گرانقدر خدمت خواهد بود و در صورت نهایی سازی، بسته مشوقات صنعتی و معدنی ویژه گرامیداشت دهه تولید و تجارت در مراسم روز ملی صنعت و معدن با عنوان بسته حمایتی خادم الرضا رونمایی خواهد شد.

مقیمی خاطرنشان کرد: در راستای پیگیری تدوین مشوقات صنعتی و معدنی ویژه گرامیداشت دهه تولید و تجارت نشست‌های جداگانه ای نیز با مجموعه‌های وزارت نیرو، معاونت علمی فناوری و دانش بنیان ریاست جمهوری، معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، وزارت علوم، وزارت بهداشت، معاونت اقتصادی قوه قضائیه، بانک مرکزی و... برگزار شده است.

در این نشست تشکل های صنعتی، معدنی، صنفی و تعاونی در خصوص سلسله نشست‌های بررسی پیشنهادها و سیاست‌های حمایتی برای بسته مورد نظر گزارش‌هایی ارائه دادند.

 ۱۴ دستگاه و نهاد اجرایی از جمله وزارت امور اقتصاد و دارایی ، وزارت نیرو، وزارت بهداشت، وزارت علوم، معاونت امور زنان و خانواده رئیس جمهور با نمایندگانی از تشکل‌های بخش خصوصی و معاونت‌های وزارت صمت سلسله نشست‌هایی را در این حوزه برگزار کردند و مقرر شد بسته نهایی مشوقات صنعتی و معدنی با اولویت صیانت از بخش تولید و تجارت نهایی و تدوین شود.

  • گروه خبری : سرخط خبرها,گروه اخبار مهم,گروه سایر اخبار
  • کد خبر : 27826
کلمات کلیدی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
تنظیمات قالب