تيتر اخبار
  • 1403/03/06 - 15:46
  • - تعداد بازدید: 104
  • - تعداد بازدیدکننده: 100
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /Zvwe
معاون وزیر صمت و رئیس ستاد بزرگداشت دهه تولید و تجارت پیشنهاد کرد:

رونمایی از بسته مشوق های صنعتی و معدنی «خادم الرضا» در روز ملی صنعت و معدن به عنوان یادبودی از سوی رئیس جمهور فقید

معاون وزیر صمت و رئیس ستاد بزرگداشت دهه تولید و تجارت پیشنهاد کرد : بسته تشویقی صنعتی و معدنی ویژه گرامیداشت دهه تولید و تجارت با عنوان «خادم الرضا» به عنوان یادبودی از سوی رئیس جمهور فقید رونمایی شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، "فرشاد مقیمی" در نشست هماهنگی بزرگداشت دهه تولید و تجارت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رئیس جمهور شهید و شهدای خدمت به تبیین مهم‌ترین اقدامات انجام شده در حوزه تدوین بسته مشوق‌های صنعتی و معدنی ویژه دهه تولید و تجارت و روز ملی صنعت و معدن پرداخت.

 وی، رونمایی از بسته مشوق های صنعتی و معدنی با عنوان بسته حمایتی "خادم الرضا" را به عنوان یادبودی از سوی رئیس جمهور فقید؛ یکی از اولویت‌های ستاد بزرگداشت دهه تولید و تجارت عنوان کرد.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، تصریح کرد: ۱۰ تیرماه مقارن با چهلمین روز درگذشت شهدای گرانقدر خدمت خواهد بود و در صورت نهایی سازی این بسته حمایتی که با استقبال رئیس جمهور فقید نیز مواجه شده بود، رونمایی از آن یادگاری و پاسداشت فعالان حوزه صنعت، معدن و تجارت خواهد بود.

در این نشست تشکل های صنعتی ،معدنی ،صنفی وتعاونی در خصوص سلسله نشست‌های بررسی پیشنهادها و سیاست‌های حمایتی برای بسته مورد نظر گزارش‌هایی ارائه دادند.

 ۱۴ دستگاه و نهاد اجرایی از جمله وزارت امور اقتصاد و دارایی ، وزارت نیرو، وزارت بهداشت، وزارت علوم، معاونت امور زنان و خانواده رئیس جمهور با نمایندگانی از تشکل‌های بخش خصوصی و معاونت‌های وزارت صمت سلسله نشست‌هایی را در این حوزه برگزار کردند و مقرر شد بسته نهایی مشوقات صنعتی و معدنی با اولویت صیانت از بخش تولید وتجارت نهایی و تدوین شود.

در این نشست همچنین در خصوص نحوه برگزاری مراسم بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن، سیاست‌های اطلاع‌رسانی و نحوه تولید محتوا بحث و تبادل نظر شد.

  • گروه خبری : سرخط خبرها,گروه اخبار مهم,گروه سایر اخبار
  • کد خبر : 26763
کلمات کلیدی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
تنظیمات قالب