تيتر اخبار
  • 1403/03/09 - 08:44
  • - تعداد بازدید: 158
  • - تعداد بازدیدکننده: 148
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /Z6xe

فراخوان مرحله دوم واگذاری ساختگاه‌های شهرک تخصصی انرژی خورشیدی استان قزوین به سرمایه‌گذاران و متقاضیان

سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق (ساتبا) با همکاری سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران و شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین آماده واگذاری تعدادی از زمین های شهرک صنعتی تخصصی انرژی خورشیدی شال واقع در شهرستان بویین زهرا با ظرفیت های 100، 200، 500، 1000 و 3000 کیلووات (ظرفیت مجموع 12 مگاوات)به سرمایه‌گذاران و متقاضیان احداث نیروگاه خورشیدی می‌باشد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران، متقاضیان و سرمایه‌گذاران در این حوزه می‌توانند با مراجعه به درگاه ملی مجوزها به نشانی mojavez.ir نسبت به ثبت‌نام و احراز هویت اقدام نموده و از ساعت 8 صبح روز چهارشنبه مورخ 09/03/1403 زمین با ظرفیت مورد نظر را بر روی نقشه موجود شهرک مزبور انخاب و نهایتاً ظرف مدت 10 روز مجوز احداث نیروگاه را دریافت نمایند.

به منظور عقد قرارداد حق بهره برداری با شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین، از زمان صدور مجوز احداث نیروگاه خورشیدی، متقاضیان می‌بایست ظرف مدت دو هفته نسبت به مراجعه به پنجره واحد خدمات الکترونیک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران به نشانیeservice.isipo.ir، بخش خدمات مرتبط با واگذاری زمین قسمت حق بهره برداری از زمین اقدام نمایند، در غیر این صورت زمین انتخاب شده از رزرو متقاضی خارج شده و در اختیار سایر سرمایه‌گذاران و متقاضیان جدید قرار خواهد گرفت.

شایان ذکر است صدور قرارداد احداث نیروگاه خورشیدی در شهرک صنعتی انرژی خورشیدی مذکور پس از ارائه قرارداد حق بهره برداری با شرکت شهرکهای صنعتی به ساتبا در سامانه ملی مجوزها امکان‌پذیر خواهد بود.

به منظور راهنمایی جهت ثبت نام و دریافت مجوز، گروه صدور مجوزها با شماره تماس 88579694(021) معرفی می‌گردد.

در صورت نیاز به راهنمایی در خصوص پنجره واحد خدمات سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، با شماره‌های 9-88770921 (021) و داخلی 517، آقای قربانی تماس حاصل نمائید.

  • گروه خبری : سرخط خبرها,گروه اخبار مهم,گروه سایر اخبار,اخبار مدیران
  • کد خبر : 26796
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
تنظیمات قالب