تيتر اخبار
  • 1403/03/08 - 16:45
  • - تعداد بازدید: 102
  • - تعداد بازدیدکننده: 98
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
  • /Z4xe
معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران عنوان کرد:

هم افزایی و استفاده از ظرفیت‌های مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی برای رسیدن به اهداف توسعه‌ای بخش صنعت

معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران ضمن اعلام هم افزایی با مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی گفت: از ظرفیت‌های این مرکز برای رسیدن به اهداف توسعه‌ای بخش صنعت استفاده می کنیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، نشست شورای معاونان سازمان با حضور "فرشاد مقیمی" معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان، معاونان، مدیران و مشاوران سازمان و جمعی از اعضای هیأت مدیره برخی شرکت‌های تابعه استانی و برخی اعضای مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

در این نشست "سعید شجاعی" معاون دفتر مطالعات انرژی، صنعت و معدن مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، "میلاد بیگی" مدیر گروه کسب و کار و تنظیم‌گری بخشی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی و "رجب‌پور" و "مرکز" از اعضای هیئت علمی  مرکز پژوهش ها حضور داشتند.

بررسی و تحلیل مسائل و مشکلات شهرک‌های صنعتی در حوزه‌هایی از جمله تامین زمین و زیرساخت‌ها از مهم‌ترین موارد مطرح شده در این جلسه با حضور اعضای مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی بوده است.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در این نشست با بیان اینکه از ظرفیت مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی برای رسیدن به اهداف توسعه صنعت استفاده می‌کنیم، تصریح کرد: مرکز پژوهش‌ها به عنوان یک دستگاه فراجناحی و فرادستگاهی مرجع رجوع و استناد دیگر نهادها و دستگاه‌ها برای تصمیم گیری و تصمیم سازی است.

"فرشاد مقیمی" مرکز پژوهش‌ها را یکی از ورودی‌های مهم مجلس دانست و گفت: برای پیگیری مسائل در حوزه ‌های شهرک‌های صنعتی کارگروهی مشترک با مرکز پژوهش‌ها تشکیل خواهیم داد و با معرفی نماینده و اعضای کارگروه مسائل را پیش می‌بریم.

معاون دفتر مطالعات انرژی، صنعت و معدن مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست، بیان کرد: استراتژی توسعه صنایع ساخت محور و حرکت از صنایع منبع محور به سمت ساخت محور و کارخانه‌ای که توسعه صنایع کوچک نیز حول محور آن می‌باشد، در دستور کار قرار دارد.

"سعید شجاعی" با بیان اینکه روی شبکه سازی و لایه‌های مختلف صنایع کار می‌کنیم، تصریح کرد: موضوع سازمان‌های توسعه‌ای را که ماموریت محور کردن فعالیت‌های آنها مد نظر است و ذیل آن بازسازی و نوسازی صنایع مطرح می‌شود را نیز در دستور کار داریم.

در این نشست هر یک از معاونان و مدیران سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، مهم‌ترین موارد مطرح شده در گزارش مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی را تبیین نمودند.

  • گروه خبری : سرخط خبرها,گروه اخبار مهم,گروه سایر اخبار
  • کد خبر : 26794
کلمات کلیدی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
تنظیمات قالب