تيتر اخبار
  • 1402/11/17 - 18:09
  • - تعداد بازدید: 183
  • - تعداد بازدیدکننده: 178
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /ZLVd
در جریان سفر معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت به آذربایجان شرقی صورت گرفت:

افتتاح 2 واحد تولیدی در شهرک صنعتى بیلوردی هریس در ششمین روز از دهه مبارک فجر

در ششمین روز از دهه مبارک فجر 2 واحد تولیدی در شهرک صنعتى بیلوردی هریس با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران مورد افتتاح و بهره‌برداری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، "فرشاد مقیمی" روز سه شنبه در جریان سفر به آذربایجان شرقی که به مناسبت دهه مبارک فجر صورت گرفت، بزرگترین واحد تولید انواع شومینه برقی و گازی خاورمیانه را در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۷۵۰ مترمربع و با زیربنای یک هزار و ۵۰۰ مترمربع به بهره برداری رساند.

این واحد صنعتی دارای ظرفیت تولید سالانه ۲۲ هزار دستگاه انواع شومینه برقی و گازی بوده و برای ۸۰ نفر به صورت مستقیم و ۶۰۰ نفر به صورت غیرمستقیم اشتغالزایی ایجاد کرده است.

 تولیدات این کارخانه جنبه صادراتی دارد و سالانه حدود ۹ تا ۱۲ هزار دستگاه تولید شده در این واحد به کشورهای آسیای میانه و حوزه خلیج فارس از جمله ترکیه، روسیه، عراق و جمهوری آذربایجان صادر می شود.

این واحد تولیدی دارای گواهینامه استاندارد اروپا، ایزو و کنترل کیفی ایزو بوده و برای اجرا و راه اندازی مرحله دوم این کارخانه در شهرک بیلوردی حدود ۸۰۰ تا یک هزار میلیارد ریال هزینه شده است.

همزمان با سفر معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، همچنین واحد تولیدی انواع فیلترهای اکویی و هواکش مورد افتتاح قرار گرفت.

این واحد تولیدی با مساحت ۲۸ هزار مترمربع در زمینی با زیربنای ۱۲ هزار مترمربع در شهرک صنعتى بیلوردی هریس مستقر است.

برای راه اندازی این واحد تولیدی سرمایه‌گذاری یک هزار و ۲۰۰ میلیارد ریالی انجام شده و برای ۱۵۰ نفر اشتغالزایی داشته است.

شایان  ذکر است که در سفر یک‌روزه معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران به استان آذربایجان شرقی، به صورت همزمان ۲۵ پروژه زیرساختی با سرمایه‌گذاری بیش از 4 هزار و 427 میلیارد ریال مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت که یکی از مهمترین آن‌ها تصفیه‌خانه‌ های شهرک‌ صنعتی بیلوردی و شهرک صنعتی عالی نسب بوده است.

همچنین واحد تولید قطعات آسانسور و پله برقی در شهرک صنعتی بعثت تبریز نیز از جمله طرح‌هایی بود که در ششمین روز از دهه مبارک فجر توسط معاون وزیر صمت مورد افتتاح و بهره بردای قرار گرفت.

  • گروه خبری : سرخط خبرها,گروه اخبار مهم,گروه سایر اخبار,آذربایجان شرقی
  • کد خبر : 24554
کلمات کلیدی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
تنظیمات قالب